Masarykova SŠ zemědělská a VOŠ, Opava, p.o.
v
v

Změny v rozvrhu Monday 23. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1.C douč douč
1.N prx prx prx prx prx prx prx
2.N MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
3.A voln voln voln voln voln voln voln
3.C douč douč
3.V zkob
4.L MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hájková Dana .. - .. Hru Kšp - Ric -
Hrubec Tomáš Dra Dro
Kacířová Simona - -
Kaňová Alena - Dol .. -
Kašpárková Libuše .. ..
Klapetková Lucie -
Kubíčková Vanda .. Kla
Motyková Lenka .. - - Sch Šra - ..
Pavelová Lenka - ..
Richterová Alena -
Šimečková Zuzana ..
Tesarčík Jan <> -
Valeček Martin .. Sch - Zap - .. ..
Varyšová Soňa .. .. .. .. .. - -
Vinckerová Hana - - - Kaš .. Kaš -
Vojkůvka Pavel .. - - <> - - ..
Waclawiková Petra - -
Žurková Veronika Dra - - Kla Aus - Kbč
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Ausficírová Markéta
1 odpadá ANJ 1.A (AJ1) zrušeno
3 odpadá ANJ 1.N (AJ1)
5 spojeno (Žur Absc) ANJ 3.Z2 (AJ2)
Beneš Adam
0 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
1 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
2 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
3 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
4 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
5 navíc PRX 1.A (PX3) mim do úvazku
Bíbová Hana
4 navíc OV 2.C (OV2)
5 navíc OV 2.C (OV1)
6 navíc OV 2.C (OV2)
Bradová Alena
2 odpadá CJL 4.A zrušeno
4 odpadá CJL 1.N
Brímusová Daniela
0 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
1 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
2 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
3 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
4 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
5 navíc OV 2.ZA (OV2) mim do úvazku
Dejmková Andrea
4 výměna << BIE 1.ZA ... z 24.5. 3. hod
5 výměna << OBN 1.ZA ... z 24.5. 5. hod
Doleží Gabriela
2 supl. (Knv Absc) CJL 3.ZA za odpadlou
2 odpadá TEV 1.N (T1)
4 odpadá TEV 4.C (T1) zrušeno
Drastíková Martina
1 spojeno (Žur Absc) ANJ 3.L (AJ2)
3 supl. (Hru Absc) ANJ 2.C (AJ1) za odpadlou
5 odpadá KAJ 4.A (AJ2) zrušeno
Drössler Miroslav
8 odpadá VSS 3.V zrušeno
9 odpadá VSS 3.V zrušeno
Drösslerová Marie
1 odpadá UCI 4.A (EKO) zrušeno
7 supl. (Hru Absc) OV 2.C (AJ1) za odpadlou
7 odpadá EPO 3.A
Dušek Milan
0 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
1 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
2 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
3 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
4 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
5 navíc OV 3.Z1 (OV1) mim do úvazku
Fuksík Petr
0 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
1 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
2 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
3 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
4 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
5 navíc OV 1.Z1 (OV1) mim do úvazku
Grygarčík Rudolf
4 odpadá IKT 1.A (C1) zrušeno
5 odpadá IKT 1.A (C1) zrušeno
6 odpadá IKT 1.A (C2) zrušeno
7 odpadá IKT 1.A (C2) zrušeno
Haas Jiří
0 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
1 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
2 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
3 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
4 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
5 navíc OV 3.Z1 (OV2) mim do úvazku
Hájková Dana
8. les.Obecný pedagogický dohled
Hlavačka Zdeněk
0 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
1 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
2 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
3 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
4 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
5 navíc OV 2.Z1 (OV2) mim do úvazku
Hrubec Tomáš
4 supl. (Haj Absc) CJL 2.A (T2) za odpadlou
5 odpadá KAJ 4.A (AJ1) zrušeno
Kacířová Simona
1 odpadá ANJ 1.A (AJ2) zrušeno
Kaňová Alena
4 výměna << CJL 3.ZA mim z 26.5. 5. hod
4 odpadá CJL 2.N
Kareš Jiří
7 odpadá OTE 4.C zrušeno
Kašný Jiří
4 supl. (Vin Absc) PRO 1.Z2 za odpadlou
6 supl. (Vin Absc) PRO 3.Z2 za odpadlou
6 odpadá PRO 4.A zrušeno
Kašpárková Libuše
1 odpadá PEK 1.N (T1)
2 odpadá PEK 1.N (T2)
5 supl. (Haj Absc) CJL 2.A (T1) za odpadlou
Klapetková Lucie
2 odpadá ANJ 4.C (AJ2) zrušeno
3 odpadá ANJ 1.N (AJ2)
4 spojeno (Žur Absc) ANJ 3.C (AJ1)
6 spojeno (Kbč Absc) OV 3.C (AJ2)
0. les.Obecný pedagogický dohled
Klimeš Jan
0 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
1 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
2 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
3 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
4 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
5 navíc OV 2.Z1 (OV1) mim do úvazku
Kolarčíková Martina
2 výměna << ZZV 1.ZA ... z 24.5. 2. hod
6 výměna << KVE 3.ZA ... z 24.5. 6. hod
Krajcová Šárka
1 výměna << MAT 2.A mim z 2. hod
2 výměna >> MAT 2.A na 1. hod
4 odpadá IKT 4.C (T2) zrušeno
5 odpadá IKT 4.C (T1) zrušeno
Kubíčková Vanda
7 spojeno (Žur Absc) ANJ 2.L (AJ2)
Mičková Jana
0 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
1 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
2 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
2 výměna >> SAD 1.ZA na 24.5. 2. hod
3 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
4 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
4 výměna >> ZSZ 1.ZA na 24.5. 3. hod
5 navíc PRX 1.A (PX2) mim do úvazku
5 výměna >> ZEL 1.ZA na 24.5. 5. hod
6 výměna >> ZEL 3.ZA na 24.5. 6. hod
Pavela Michal
2 odpadá MAT 4.L
3 odpadá MAT 1.A zrušeno
Pavelová Lenka
4 odpadá BIE 1.A (C2) zrušeno
6 odpadá BIE 1.A (C1) zrušeno
Pělová Soňa
0 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
1 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
2 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
3 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
4 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
5 navíc OV 1.Z1 (OV2) mim do úvazku
Podolínský Petr
0 navíc PRX 1.A (PX1) ... do úvazku
1 navíc PRX 1.A (PX1) ... do úvazku
2 navíc PRX 1.A (PX1) mim do úvazku
3 navíc PRX 1.A (PX1) mim do úvazku
4 navíc PRX 1.A (PX1) mim do úvazku
5 navíc PRX 1.A (PX1) mim do úvazku
Richterová Alena
1 odpadá CHE 4.L
6 odpadá CHE 4.L
7 supl. (Haj Absc) CJL 3.C za odpadlou
Semerová Radka
1 odpadá MAT 2.N
6 odpadá MAT 4.C zrušeno
Schreiber Václav
2 spojeno (Val Absc) TEV 1.Z2 (T2)
4 spojeno (Mot Absc) TEV 2.Z2 (T2)
7 odpadá TEV 4.A (T1) zrušeno
Smrček Lubomír
1 odpadá UKR 3.V zrušeno
2 odpadá UKR 3.V zrušeno
3 odpadá UKR 3.V zrušeno
Sobková Silvie
4 odpadá ANJ 3.V zrušeno
5 odpadá ANJ 3.V zrušeno
6 odpadá ANJ 3.V zrušeno
Stříbná Jana
2 odpadá MAT 3.A
3 odpadá MAT 4.A zrušeno
Skalická Eva
4 odpadá RUJ 4.L (RUJ)
5 odpadá RUJ 4.L (RUJ)
Šigutová Sabina
0 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
1 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
2 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
3 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
4 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
5 navíc OV 2.ZA (OV3) mim do úvazku
Šimečková Zuzana
3 odpadá OCH 4.C zrušeno
4 odpadá CHE 1.A (C6) zrušeno
6 odpadá CHE 1.A (C5) zrušeno
7 odpadá CHE 1.A (C5) zrušeno
Šrajerová Radmila
4 odpadá NEJ 4.L (NEJ)
5 supl. (Mot Absc) BIE 2.L za odpadlou
5 odpadá NEJ 4.L (NEJ)
Tesarčík Jan
2 výměna << CHO 2.A mim z 1. hod
4 odpadá CHO 4.A zrušeno
6 odpadá CHO 3.A
Věntusová Kateřina
0 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
1 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
2 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
3 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
4 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
5 navíc OV 2.ZA (OV1) mim do úvazku
Waclawiková Petra
2 odpadá CHE 1.A zrušeno
4 odpadá CHE 1.A (C4) zrušeno
5 odpadá CHE 1.A (C4) zrušeno
6 odpadá CHE 1.A (C3) zrušeno
7 odpadá CHE 1.A (C3) zrušeno
8. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Zapletal Jiří
1 odpadá TEV 1.N (T2)
4 supl. (Val Absc) ENN 2.L za odpadlou
5 odpadá TEV 4.C (T2) zrušeno
6 odpadá TEV 2.N (T2)
7 odpadá TEV 4.A (T2) zrušeno
Změny v rozvrzích tříd
1.A
0 PRX PX2 mim navíc Mic
0 PRX PX3 mim navíc Bns
0 PRX PX1 ... navíc Pod
1 PRX PX3 mim navíc Bns
1 PRX PX2 mim navíc Mic
1 PRX PX1 ... navíc Pod
1 ANJ AJ2 odpadá (Kac)
1 ANJ AJ1 odpadá (Aus)
2 PRX PX3 mim navíc Bns
2 PRX PX1 mim navíc Pod
2 PRX PX2 mim navíc Mic
2 CHE odpadá (Wac)
3 PRX PX2 mim navíc Mic
3 PRX PX3 mim navíc Bns
3 PRX PX1 mim navíc Pod
3 MAT odpadá (Pav)
4 PRX PX2 mim navíc Mic
4 PRX PX1 mim navíc Pod
4 PRX PX3 mim navíc Bns
4 IKT C1 odpadá (Gry)
4 BIE C2 odpadá (Paa)
4 CHE C6 odpadá (Šim)
4 CHE C4 odpadá (Wac)
5 PRX PX2 mim navíc Mic
5 PRX PX3 mim navíc Bns
5 PRX PX1 mim navíc Pod
5 IKT C1 odpadá (Gry)
5 BIE C2 odpadá (Paa)
5 CHE C6 odpadá (Šim)
5 CHE C4 odpadá (Wac)
6 IKT C2 odpadá (Gry)
6 BIE C1 odpadá (Paa)
6 CHE C5 odpadá (Šim)
6 CHE C3 odpadá (Wac)
7 IKT C2 odpadá (Gry)
7 CHE C5 odpadá (Šim)
7 CHE C3 odpadá (Wac)
1.C
8. - 9. les. doučování
1.N
1. - 7. les. praxe
1.Z1
0 OV OV1 mim navíc Fuk
0 OV OV2 mim navíc Pel
1 OV OV2 mim navíc Pel
1 OV OV1 mim navíc Fuk
2 OV OV1 mim navíc Fuk
2 OV OV2 mim navíc Pel
3 OV OV1 mim navíc Fuk
3 OV OV2 mim navíc Pel
4 OV OV2 mim navíc Pel
4 OV OV1 mim navíc Fuk
5 OV OV2 mim navíc Pel
5 OV OV1 mim navíc Fuk
1.Z2
2 TEV T2 spojí Sch (Val)
4 PRO supluje Kaš (Vin)
1.ZA
2 ZZV ... výměna << Kol z 24.5. 2. hod
2 SAD výměna >> na 24.5. 2. hod
4 BIE ... výměna << Dej z 24.5. 3. hod
4 ZSZ výměna >> na 24.5. 3. hod
5 OBN ... výměna << Dej z 24.5. 5. hod
5 ZEL výměna >> na 24.5. 5. hod
2.A
1 MAT mim výměna << Kra z 2. hod
1 CHO výměna >> na 23.5. 2. hod
2 CHO mim výměna << Tes z 1. hod
2 MAT výměna >> na 23.5. 1. hod
4 CJL T2 supluje Hru (Haj)
5 CJL T1 supluje Kšp (Haj)
2.C
3 ANJ AJ1 supluje Dra (Hru)
4 OV OV2 navíc Bia
5 OV OV1 navíc Bia
6 OV OV2 navíc Bia
7 OV AJ1 supluje Dro (Hru)
2.L
4 ENN supluje Zap (Val)
5 BIE supluje Šra (Mot)
7 ANJ AJ2 spojí Kbč (Žur)
2.N
1. - 7. les. maturitní zkoušky
2.Z1
0 OV OV2 mim navíc Hla
0 OV OV1 mim navíc Kli
1 OV OV2 mim navíc Hla
1 OV OV1 mim navíc Kli
2 OV OV1 mim navíc Kli
2 OV OV2 mim navíc Hla
3 OV OV1 mim navíc Kli
3 OV OV2 mim navíc Hla
4 OV OV2 mim navíc Hla
4 OV OV1 mim navíc Kli
5 OV OV2 mim navíc Hla
5 OV OV1 mim navíc Kli
2.Z2
4 TEV T2 spojí Sch (Mot)
2.ZA
0 OV OV2 mim navíc Bri
0 OV OV3 mim navíc Šig
0 OV OV1 mim navíc Ven
1 OV OV1 mim navíc Ven
1 OV OV3 mim navíc Šig
1 OV OV2 mim navíc Bri
2 OV OV2 mim navíc Bri
2 OV OV3 mim navíc Šig
2 OV OV1 mim navíc Ven
3 OV OV2 mim navíc Bri
3 OV OV3 mim navíc Šig
3 OV OV1 mim navíc Ven
4 OV OV1 mim navíc Ven
4 OV OV2 mim navíc Bri
4 OV OV3 mim navíc Šig
5 OV OV2 mim navíc Bri
5 OV OV3 mim navíc Šig
5 OV OV1 mim navíc Ven
3.A
1. - 7. les. volno za prázd.praxi
3.C
4 ANJ AJ1 spojí Kla (Žur)
6 OV AJ2 spojí Kla (Kbč)
7 CJL supluje Ric (Haj)
0. les., 8. les. doučování
3.L
1 ANJ AJ2 spojí Dra (Žur)
3.V
1 UKR odpadá (Smr)
2 UKR odpadá (Smr)
3 UKR odpadá (Smr)
4 ANJ odpadá (Sob)
5 ANJ odpadá (Sob)
6 ANJ odpadá (Sob)
8 VSS odpadá (Drs)
9 VSS odpadá (Drs)
0. les. zkouškové období
3.Z1
0 OV OV2 mim navíc Haa
0 OV OV1 mim navíc Dus
1 OV OV1 mim navíc Dus
1 OV OV2 mim navíc Haa
2 OV OV1 mim navíc Dus
2 OV OV2 mim navíc Haa
3 OV OV2 mim navíc Haa
3 OV OV1 mim navíc Dus
4 OV OV1 mim navíc Dus
4 OV OV2 mim navíc Haa
5 OV OV1 mim navíc Dus
5 OV OV2 mim navíc Haa
3.Z2
5 ANJ AJ2 spojí Aus (Žur)
6 PRO supluje Kaš (Vin)
3.ZA
1 IKT T2 odpadá (Voj)
1 TEV T1 odpadá (Mot)
2 CJL supluje Dol (Knv)
4 CJL mim výměna << Knv z 26.5. 5. hod
4 OBN výměna >> na 26.5. 5. hod
6 KVE ... výměna << Kol z 24.5. 6. hod
6 ZEL výměna >> na 24.5. 6. hod
7 TEV T2 odpadá (Val)
7 IKT T1 odpadá (Voj)
4.A
1 UCI EKO odpadá (Dro)
1 UCI PRO odpadá (Var)
2 CJL odpadá (Bra)
3 MAT odpadá (Stř)
4 CHO odpadá (Tes)
5 KAJ AJ2 odpadá (Dra)
5 KAJ AJ1 odpadá (Hru)
6 PRO odpadá (Kaš)
7 TEV T1 odpadá (Sch)
7 TEV T2 odpadá (Zap)
4.C
1 CJL odpadá (Haj)
2 ANJ AJ1 odpadá (Kbč)
2 ANJ AJ2 odpadá (Kla)
3 OCH odpadá (Šim)
4 TEV T1 odpadá (Dol)
4 IKT T2 odpadá (Kra)
5 TEV T2 odpadá (Zap)
5 IKT T1 odpadá (Kra)
6 MAT odpadá (Sem)
7 OTE odpadá (Krš)
4.L
1. - 7. les. maturitní zkoušky
Pedagogický dohled u třídy:
1.C
Hodina: 8. - 9. les., Učitel: Waclawiková Petra
3.C
Hodina: 0. les., Učitel: Klapetková Lucie
Hodina: 8. les., Učitel: Hájková Dana